Відбулись змагання з волейболу у Курячівці

24 листопада 2013 року у спортивному залі Курячівської ЗОШ проходили районні змагання з волейболу серед жінок.

На змагання приїхало 6 команд із с. Червоноармійське, с.Тимошине, с.Курячівка, с. Нещеретове та с. Павлівка.

Команди були поділені на підгрупи. У першому півфіналі команда с.Тимошине обіграла з рахунком 2:0 команду з с.Нещеретове у другому півфіналі команда с.Павлівка обіграла команду с.Курячівка з рахунком 2:1. Третє місце та бронзові медалі зайняла команда с.Курячівка.

Переможцем змагань стала команда з с.Павлівка вона перемогла у фіналі команду с.Тимошине з рахунком 2:1.

Вболівальники отримали задоволення від напружених партій під час гри у волейбол. . Дуже вдячний за активну життєву позицію, за любов до спорту, бажання вести здоровий спосіб життя всім учасникам змагань.

Переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами райдержадміністрації.